Szklane bombki ręcznie malowane

Szklane bombki malowanie ręcznie dostępne są w różnych wersjach. Na rynku pojawia się coraz więcej producentów z tego zakresu. Szklane choinkowe kule mogą być duże i naprawdę bardzo okazałe oraz bogato przyozdobione. Ale znajdziemy je również w wersjach bardziej skromnych, jako małe kule choinkowe i bez różnorodnego ozdobienia. Dostępne dzisiaj szklane bombki choinkowe mogą zawierać np. tradycyjne pejzaże zimowe, interesujące bałwanki, uśmiechnięte mikołaje, zimowe ptaki i wiele, wiele innych bożonarodzeniowych i zimowych motywów. Oferta tego rodzaju jest coraz bardziej rozwinięta, a to oznacza, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowością są bombki produkowane z dowolnym zdjęciem. To pomysł na bardzo ciekawy i oryginalny prezent. Bombka może zawierać nie tylko zdjęcie, ale także dowolny opis, na przykład imię, życzenia czy inny dowolny tekst. Zdjęcia na bombkach wykonywane są w formie nadruku. Dedykacje zaś wykonywane są tylko ręcznie. Warto wspomnieć też o tym, że coraz bardziej popularna staje się… bombka z logotypem. To świetny pomysł na prezent dla klienta od firmy. Nie dość, że atrakcyjnie się prezentuje, to jeszcze nie pozwala zapomnieć klientowi o usługach czy produktach konkretnego przedsiębiorstwa.

Szklane bombki to także te posiadające w środku suszone kompozycje florystyczne, które ręcznie układa się w bezbarwnych szklanych kulach. Kompozycje tego rodzaju w stu procentach wykonuje się z naturalnych produktów, takich jak np. pióra, suszone trawy i kwiaty, nasiona i wiele, wiele innych. W środku kompozycji znajduje się figurka małego aniołka albo ptaszka. Wiele firm zajmujących się produkcją okazałych i niepowtarzalnych szklanych bombek, realizuje również zlecenia indywidualne. Marzysz o wyjątkowych bombkach ze szkła, których nigdzie nie możesz kupić? Zamów je, a na pewno zdobędziesz właśnie takie ozdoby na choinkę, na jakich najbardziej Ci zależy! Sprawdź koniecznie. Ofert z tego zakresu ciągle przybywa! Wybieraj firmy sprawdzone i doświadczone – z pewnością Cię nie zawiodą.